Haber

AK Parti Milletvekili Adayı Eker: 2023’e zaferle gireceğiz

AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Behiye Eker, Beykoz’da vatandaşlarla görüşmeye geldi. Esnafları ziyaret eden Eker, “Hizmetlerimizin sahada takdir edildiğini de görüyoruz. İnşallah çok daha güçlü bir şekilde doğru adam yanlış el diyerek 2023 yılına zaferle gireceğiz” dedi.

Milletvekili aday listesinin açıklanmasının ardından AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Behiye Eker, ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte Beykoz’da saha çalışmalarına devam etti. Beykoz’da Kanlıca Mahallesi Muhtarı’nı ziyaret eden Eker ve beraberindeki heyet, ardından yöre halkı ve mahalle esnafını ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi. Esnafla sohbet eden Eker, hatıra fotoğrafı çektirdi.

“2023’E DOĞRU ADAM, SAĞ ELLER DEMEK MAĞDUR GİRİYORUZ”

AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Behiye Eker, 14 Mayıs seçimlerinin gerçek adamlar ve gerçek ellerle başarılacağını belirterek, “Yağmur çamur demeden sahada mücadele ediyoruz. Vatandaşlarımız güven gösteriyor. İnşallah sayımız artacak ve daha güçlü bir şekilde yürüyeceğiz. Vatandaşımızın samimiyetine inanıyoruz. Hizmetlerimizin sahada karşılandığını da görüyoruz. 20 yıldır bu böyle. Vatandaşlarımızı çok daha güçlü hizmetlerde buluşturacağız. Şimdiden iyi seçimler ve iyi bayramlar dilerim. Çok daha güçlü bir formda, gerçek adam, gerçek eller diyerek 2023’e zaferle gireceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu