Teknoloji

Bilim Kurgu RPG Starfield Derecelendirmesi M 17+

Daha önce geliştirici şirketin geliştirdiği oyunlar nedeniyle büyük bir heyecanla beklenen Bethesda’nın yeni bilim kurgu rol yapma oyunu Starfield, 6 Eylül 2023’te oyuncularla buluşacak. Değerlendirmeye alınan oyun, karar vericiler tarafından 17 yaş ve üstü için uygun olarak değerlendirildi.

ESRB tarafından Adult 17+ olarak derecelendirilen oyunun bu şekilde değerlendirilmesinin sebebi de bu. şiddet, vahşet, cinsel içerik, kaba dil ve yetişkinlere yönelik diğer temalar BEN içerdiği anlamına gelir. Derecelendirme ayrıca oyunun ESRB tarafından derecelendirilmeyen çevrimiçi etkileşimlere sahip olacağını da gösterir.

Starfield’dan tam olarak ne beklemeliyiz?

Starfield, Bethesda’nın 25 yıldır ilk orijinal bilim kurgu oyunu olmasıyla 2023’ün en çok beklenen oyunlarından biri. oyun, oyuncular geniş ve çeşitli gruplar, ırklar, gezegenler ve kültürler farklı bir galaksi keşfettilersizi sürükleyici bir maceraya götürecek.

Oyun, daha gerçekçi grafikler, fizik, ışıklandırma ve animasyonlar sağlayacak yeni bir motordur. Oluşturma Motoru 2 kullanacak. Ayrıca, oyuncuların galaksideki kaderlerini şekillendirmelerine izin verecek birkaç uzay keşif ekibinden birine katılmalarına izin verecek yeni bir sistem de var. takımyıldızda içerecektir.

Ancak görünüşe göre bu sürükleyici macerayı yaşarken oyunda şiddet, kan, vahşet, cinsel içerik ve küfürlü konuşmalar görebiliyoruz. Starfield için heyecanlı mısınız? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

mazidagiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu