Yaşam

Büyük Selçuklu Alparslan 50.Bölüm Tek Parça İzle Ekran: Büyük Selçuklu Alparslan Son Bölüm Full İzle

TRT1’in en sevilen dizilerinden Alparslan Büyük Selçuk dün akşam 50. bölümüyle ekrana geldi. Başrolünde Barış Arduç’un yer aldığı dizi Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğindedir. Aklı Sinema imzası taşıyan Alparslan Büyük Selçuklu’nun senaryosunu Emre Konuk yazıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm tek parça tam ekran izle…

Büyük Selçuklu Alparslan son bölümde; Alparslan’ın daha önce Kutalmış’a söylediği gibi üç gün sonra ordusunu alıp üzerine yürüdü.

O sırada yıldızlara bakarak savaşırsa başarılı olamayacağını gören Kutalmış, Alparslan’ın geçiş yolunu bataklığa çevirdi. Bunun kendisine engel olacağını düşünür. Ama Alparslan her şeyi göze alarak o bataklığı aşıp Kutalmış’ı meydana çağırdı.

Aynı sıralarda Leon savaş alanına gelerek Alparslan ve Kutalmış savaşını yakından izlemeye başlamıştır. Savaştan çıkacak ismi en zayıf anında yakalayarak Süleyman’ın tahtta rakipsiz kalmasını istiyor.

Seferiye’ye bir alp gelir ve Alparslan’a tuzak hazırlandığını haber verir. Seferiye, tuzak öncesi Alparslan’a yetişip haber vermek ister.

Süleyman ise Kutalmış ve Alparslan’ın ortasında çıkan savaştan galip çıkan beyefendiye karşı elini güçlendirmek için hazırlıklarını sürdürür. Kutalmış’a karşı Süleymanşah ve Mansur’u koz olarak kullanacaktır.

Büyük Selçuklu Alparslan Son Bölümde Neler Oldu?

Alparslan, Seferiye’yi ağır yaralayan Grigor’u öldürmüştü. Seferiye kanlar içinde yerde yatıyordu. Alparslan, Seferiye’yi doktorlara yetiştirebilecek mi? Hamile olan Seferiye çocuğunu kaybedecek mi? Taht yolunda ilerlemeye kararlı olan Alparslan’ın yeni hedefi ne olacak? Kutalmış, Alparslan’ı Rey’in savunma halkasının son noktasında yakalamış ve kendi lordlarını da yanına alarak emin adımlarla Rey’e doğru ilerlemeye başlamıştır. Süleyman Leon sayesinde Rey’i son anda yakaladı ve Kutalmış’ı selamladı. Süleyman, Kutalmış’ın saraya girmesi halinde yer altına sakladığı yüzlerce nefi patlatmakla tehdit etti. Kutalmış geri dönecek mi, yoksa canı pahasına Süleyman’ın üzerine mi yürüyecek? Grigor’un ölümü üzerine Ani’de yalnız kalan Leon’un yeni hedefi Gence’dir. Süleyman’ın Gence’yi kendisine vermesi için Erbasgan’ı alet edecek olan Leon amacına ulaşabilecek midir? Alparslan ve Kutalmış bu durum karşısında birleşebilecekler mi, yoksa Gence’nin ayrılarak parçalanmasına mı seyirci kalacaklar? Erbasgan yine Selçuklulara ihanet edecek mi?

Alparslan Büyük Selçuklu 50. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu