Haber

Çankaya Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla İlçenin Kalkınmasına Katkı Sağlıyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Eylül ayından şubat ayına kadar açılışını yapacağımız yatırımlarımız sayesinde ilçemiz daha da gelişecek. Çankaya’yı her alanda yaşam kalitesi en yüksek ilçe yapmak için çalışıyoruz.”

Çankaya Belediyesi, yaptığı yatırımlar ve hizmetlerle Ankaralıların yaşam kalitesini yükseltmek için çalışıyor. Bu kapsamda binlerce Çankayalı; Çankaya Konutları, spor alanlar, kreşler, kültür sanat merkezleri. Hafta içi her akşam 4 bin üniversite öğrencisine ücretsiz yemek veren Çankaya Belediyesi, bu yıl öğlen saatlerinde 3 bin ilköğretim öğrencisinin sıralarına sıcak yemek ulaştırdı.

Çankaya Belediyesi, Eylül 2023 – Şubat 2024 arasında, Bademlidere Cumhuriyet Parkı, Atatürk Kültür Merkezi, Abidin Paşa Köşkü, Milli Emek Müzesi, Güneş Gündüz Bakımevi, Uğur Böceği Gündüz Bakım Evi, Dilekler Çankaya Konut, Karapınar Çankaya Konut, Kırkkonaklar Çankaya Konut, Balgat Çarşısı Tadilat ve Üst Kapatma, Türkan Saylan Düğün Salonu ve 8 yeni park daha hizmete açılacak.

Başkan Taşdelen, “Çankaya’yı her alanda yaşam kalitesi en yüksek ilçe yapmak için çalışıyoruz. Eylül-Şubat aylarında açılışını yapacağımız yatırımlarımız sayesinde ilçemiz gelişecek ve güzelleşecek. Bütün bunları yapıyoruz. borç almadan, kredi kullanmadan kendi kaynaklarımızla.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu