Haber

Çiğli Belediyesi EMITT Fuarı’ndan Ödülle Döndü

Çiğli Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndan ödülle döndü. Çiğli Belediyesi standı “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stand” ödülüne layık görüldü.

İstanbul’un ev sahipliği yaptığı ve 40 bini aşkın katılımcının katıldığı, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bugün sona eriyor. Çiğli Belediyesi, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlediği fuarda Kuş Cenneti, Gediz Deltası, Leukai Antik Kenti, Kaklıç Sanat Köyü ve Astronomi, Havacılık ve Uzay Kampüsü gibi turistik değerlerini tanıttı. Kesimciler ve turistlerden yoğun ilgi gören Çiğli Belediyesi standı, “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stand” ödülüne layık görüldü.

Başkan Gümrükçü: “Aldığımız ödül sevindirici”

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’nin marka değerini artırmak adına bu tür düzenlemelerde yer almaya devam edeceklerini belirterek, “Çiğli olarak çok değerli tarihi ve doğal güzelliklerimiz var. Uzun yıllardır gündeme getirilmeyen bu varlıklarımızın şehrimiz için katma değere dönüştürülmesi için ulusal ve uluslararası kanallarda değerli çalışmalar yürütüyoruz. Dünya turizminin odak noktalarından biri olan EMITT Fuarı’nda yer almak ve böylesine değerli bir ödüle layık görülmek bizler için gurur kaynağı. Çiğli’mizi turizmde hak ettiği noktaya getireceğiz. Bu anlamda yapacağımız atılımla kent ekonomimizi geliştireceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu