Yaşam

Dizi sektöründe 5 bölümde bir kadrosu değişecek ‘100LEŞME’

İSTANBUL (İGFA) – Her beş kısımda bir karakterlerin ve oyuncu takımının büsbütün değiştiği “100LEŞME” isimli dizinin oyuncu takımı piyasanın alışılagelmiş ve seyirciye “bu şimdi burada mı, bu dizide mi oynuyor” dedirtmeyecek ve projeye inançlarından hiç kuşku etmedikleri yeteneklerden oluşturduklarını lisana getiren Murat Yontan, dizi kesiminde bu imali bir ihtilal olarak gördüğünü söyledi.

İzleyicilerin projenin ismindeki üzere kendileriyle yüzleşmelerine sebep olacak tesirler bırakacağını, her dakikasını soluksuz seyredecekleri bir değişim ve kırılma projesi olduğunu kelamlarına ekledi.

İlk 5 kısmına dair oyuncu mukavelelerinin tamamlandığı projenin çekimlerine başlandığını ve sonraki kısımların senaryo ve oyuncuları üzerinde çalıştıklarını belirten Murat Yontan, dizinin birinci 15 kısmının İstanbul, Bakü ve Antalya’da çekileceğini kelamlarına ekledi.

İlk kez bu stilde bir projenin denendiği ve kesime farklı bir bakış açısı getirme hayallerimizin ortak olması nedeniyle direktörümüz Kartal Çıdamlı ile yola çıktıklarının vurgusunu yapan başarılı üretimci Murat Yontan, “Bu işe başlarken başarılı yönetmenimizin projeye büyük etkileri oldu. İlerleyen bölümlerde sürpriz oyuncularda projede yer alacak görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu