Ekonomi

EGİOSB Başkanı Alper Altınok, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı ziyaret etti

Ezine Beşin İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (EGİOSB) Müdürü Alper Altınok, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı ziyaret etti.

EGİOSB Başkanı Alper Altınok, Bakan Yardımcısı Turan’a bölgedeki sanayi potansiyeli ve OSB süreci hakkında bilgi verdi. Ezine OSB’nin mevcut durumu, üretim kapasitesi ve istihdam bahisleri masaya yatırıldı. Ayrıca bölgedeki altyapı geliştirme projeleri ve sanayicilerin karşılaştığı zorluklar da ele alındı.

Bakan Yardımcısı Turan, bölgenin sanayi alanında değerine vurgu yaparak, hükümetin sanayiciye desteğini sürdüreceğini belirtti. İşbirliğinin güçlendirilmesi ve sanayi altyapısının geliştirilmesinin ülke ekonomik büyümesine olumlu katkı sağlayacağını belirtti. Ziyarette ayrıca kapılarının tüm yatırımcılara açık olduğunu ifade eden Turan, Bakanlık olarak yapabileceği her türlü desteğe hazır olduğunu ifade etti.

Ezine Beşin İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (EGİOSB) Müdürü Alper Altınok, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’a günün anısına saat hediye etti. – ÇANAKKALE

haber-tepebasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu