Yaşam

Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu Açıklaması

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Hülya Avşar, 1997–2005 yılları ortasında evli kaldığı Kaya Çilingiroğlu ve 24 yaşındaki kızları Zehra ile evvelki akşam Tarabya’da bir restoran çıkışı görüntülendi. 59 yaşındaki müzikçi, dikkat çeken açıklamalarına bir yenisini ekledi. Epey keyifli olduğu görülen Avşar kızı, objektiflere poz verdikten sonra eski eşini lisanına doladı. Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

“Hiçbir Şeyi Bilinçli Yapmadım”

Kaya Çilingiroğlu ile boşanma sonrası arkadaşlığının çok âlâ gittiği hatırlatılan Hülya Avşar, “Ben her zaman sevgi ve barıştan yana oldum. Kavga ettiğinde eline hiçbir şeyin geçmediğini gördüm. Üzülen çocuklar oluyor kavga ve gürültüde. Tatsız şeyler oluyor, sonra onların ailelerine yansıyor ileride. Bunlara ne gerek var ki? Kendi hırsım için kıskançlıktan ölsem bile eksileri artıları düşünerek hareket ediyorum. Tabii ki o sabrın, o anlayışın gelecekte çok güzel dönüşleri olduğunu gördüm. Hiçbir şeyi bilinçli yapmadım” formunda konuştu.

“İşimize Para Harcamaktan Mı Çekineceğiz”

Popçuların klip maliyetlerinden ötürü şikayetçi oldukları hatırlatılan Hülya Avşar, şu cevabı verdi:

Kendi kliplerinde direktör koltuğuna oturmanız maliyetlerden mi?” sorusuna, “En büyük maliyetli yönetmen benim. Kısa film gibi çekiyorum kliplerimi. Hoşuma gidiyor, hikaye yazıyorum ve çekiyorum. Böyle bir bilgin, sevgin varsa çok keyif alıyorum. Maliyetler yüksek, gerçekten yüksek. Ne yapalım? İşimizden kazandığımızı işimize harcamaktan mı çekineceğiz? Üretmek güzel bir şey. Kliplerimi kendim yönetip, kendim çekeceğim.

“Kliplerinizi izledikten sonra kendinizi eleştiriyor musunuz?” sorusu da yöneltilen sanatçı, “Yapma Aşkım’da kendimi eleştirdim ama iyi eleştirdim, çok başarılıydım. Ben çok marjinal klip sevmiyorum. Işıklar, oyunlar falan sevmiyorum ama yapanlara da bir şey demiyorum. Düz sakin öyle. Kendimi beğeniyorum. Hiçbir maliyetten kaçınmam” sözlerini kullandı.

Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu Açıklaması

Kızı Zehra’yı aracına uğurlayan ünlü müzikçi, Kaya Çilingiroğlu’nun, “Gel de sana sade kahve yaptırayım” kelamlarına takıldı. Avşar, “Kaya bana yürüyor. Eve atacak beni” diyerek, herkesi güldürdü.

Kaya Çilingiroğlu ise “Eski eşinizle bu aralar sık sık berabersiniz” yorumuna, “Akrabam” dedi. Bu sırada Hülya Avşar, “Evet, hamileyim” kelamlarıyla esprisi yapıp, kahkaha attı.

“Dövmelerimi Seviyorum”

Öte yandan Pirsing’leriyle alakalı konuşan Avşar kızı, “Onlara baktıkça keyif alıyorum, onlardan güzel bir enerji alıyorum, seviyorum. Dövmelerimi seviyorum. Kaşımdaki pirsing’i de çok seviyorum mesela. Sabah kalkıp onu gördüğüm zaman çok hoşuma gidiyor. Keyif veriyor” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu