Teknoloji

Shutterstock’ta Metni Görsellere Dönüştüren Yapay Zeka!

Sizlerle birkaç ay önce paylaştığımız bir haberimizde son dönemde en çok bilinen stok fotoğraf platformlarının ortasında yer alan Shutterstock konuşulmaya başlandı. metinleri görselleştirYapay zeka geliştiren Open AI, bir iş birliğine vardığından beri hakkında konuştuk . İşbirliği, Açık Yapay Zekanın yapay zekasının Shutterstock’un ortasındaki DALL-E ile entegrasyonunu içeriyordu.

Şimdi bu iş birliğine ilişkin değerli bir gelişme yaşandı. Doğrulanmış web sitesinde yeni bir araç yayınlandı. Bu araç, tıpkı DALL-E gibi metinden görüntüler oluşturmak içindir. Üstelik bu yapay zeka aracıyla oluşturulan görüntüler, yaratıldıkları anda yaratıcı adına. lisanslı olmak.

AI’yı şimdi Shutterstock üzerinde hızlı bir şekilde deneyebilirsiniz!

Yapay zeka destekli görüntü oluşturma aracı için oluşturulan web sitesine giriş yaptığımızda, hemen kullanmaya başlayabileceğimiz Görürüz. Shutterstock hesabınız varsa, o hesaba giriş yaptıktan sonra yapay zekanın görsel oluşturmasını sağlayabilirsiniz. başlayabilirsin.

*Yapay zeka tarafından üretilmiş örnek görsel.

Yapay zeka, ücretsiz sürümde bazı sınırlamalar sunuyor!

Denetimlerimizde ücretsiz bir Shutterstock hesabımız olduğunda sınırsız görsel oluşturma yapamayacağımızı Görürüz. Günlük limitin aşılmasına izin verilmez. Zaman kaybetmek istemiyorsanız, 29 dolardan başlayan aylık ödemeyi kabul etmeniz ve ücretli abonelik başlatmanız gerekiyor.

Peki Shutterstock’a eklenen yapay zeka destekli peyzaj oluşturma aracı nasıl kullanılır?

  • 1. Adım: Buradailişkiyi kullanarak yapay zekaya İletişim.
  • Adım 2:Kendinize bir Shutterstock hesabı açın ve giriş yapmak.
  • Aşama 3:Ne hakkında bir manzara oluşturmak istediğinizi birkaç cümleyle açıklayın. açıklamak . (Türkçe kullandığınızda da sonuç veriyor.)
  • Adım #4:OluşturmakTıklamak “.

silvanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu