Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor, Steam’de “çoğunlukla olumsuz” incelemelere sahip

 
Cal Kestis’in hikayesini devam ettiren ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Star Wars Jedi: Survivor, prestijiyle bugün görücüye çıktı. Oyun, çıkışıyla birlikte maalesef olumsuz eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Oyunun Steam’deki durumuna baktığımızda “çoğunlukla olumsuz” etiketine sahip.
 
Optimizasyon sorunları olduğu bildirildi
 
 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğindeki aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor, Steam’de olumsuz kullanıcı yorumları almaya devam ediyor. Oyuncular, oyunun çok kötü bir optimizasyona sahip olduğunu ve üst düzey PC’lerde bile oynanamayacağını belirtiyor. Bazı kullanıcılar oyunun en fazla 30 FPS’ye ulaştığını söylerken, bazı kullanıcılar ise sürekli takıldığını söylüyor.
 
Oynanamaz olduğu belirtilen oyun şu anda Steam’de 2.600’den fazla kullanıcı yorumuna sahip. Bu incelemelerin yalnızca yüzde 35’i olumlu. “Çoğunlukla olumsuz” etiketi bulunan Star Wars Jedi: Survivor, Steam ve Epic Games mağazasında 1.199,99 TL’ye satılıyor.
 
Oyunun konsol sürümlerinde de takıldığı ve oynanamaz olduğu belirtiliyor. Twitter’da LegacyKillaHD isimli bir kullanıcı, oyunu Xbox Series X’te oynamaya çalıştığını ancak FPS düşmeleri, takılmalar ve tekrar eden sahneler nedeniyle oynayamadığını belirtiyor.
 
Oyuncular elbette bu bedeli ödedikten sonra keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyor. Bu sorunların en kısa sürede çözülmesini temenni ediyoruz.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu